O FIRMIE

Profesional Logistyka to firma oferująca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie Logistyki oraz Spedycji. Na rynku transportowym istniejemy od 2004 roku co daje nam ugruntowaną pozycję i doświadczenie.

Posiadamy bogate portfolio – zaufały nam takie firmy jak Budimex, Peri, Ulma, Doka, Polimex Mostostal, jak również dużo mniejszych. Usługi które oferujemy swoim klientom gwarantują bezpieczeństwo – niezależnie od gabarytów towaru oraz pełne zaangażowanie z naszej strony w cały procesie transportu od załadunku aż do dostawy.

Możemy zapewnić zarówno transport drobnych ładunków jak i tych wymagających specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w branży.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy naszych klientów nie uznając kompromisów. Posiadamy własną flotę, jak również działamy spedycyjnie co pozwala nam na dużą elastyczność przy organizacji transportu Państwa towarów.

Nasi spedytorzy to wykwalifikowani specjaliści którzy zawsze służą swoją pomocą oraz cenną wiedzą.

Przewożone przez naszą firmę ładunki podlegają ubezpieczeniu OC Przewoźnika.

Priorytetem dla nas jest umożliwienie naszym klientom odniesienia pełnego zadowolenia i sukcesu zawodowego dzięki szerokiej ofercie, dostosowanej do każdego indywidualnie.

REFERENCJE

W ramach wykonywania przewozów elementów budowlanych, pracowaliśmy i pracujemy między
innymi dla poniższych firm:

+ Budimex,
+ Doka,
+ Doprastav,
+ Mota-Engil,
+ Mostostal Warszawa,
+ Polimex-Mostostal,
+ Peri,
+ Strabag,
+ Ulma,
+ Warbud.